נלי היקרה,

הגענו אליך בעקבות המלצות חמות מחברים קרובים, לאחר שניסינו לגמול מחיתולים את בתנו בת השלוש וחודשיים. נואשנו מההתמודדות..והאמת פשוט ויתרנו. זו עוד התמודדות בחיים מלאי התמודדויות ..ופנינו אליך בתקווה שתגידי לנו מה לעשות, פשוט מה לעשות, במשימות, תכלס, כי אנחנו רוצים תוצאות.

את מצידך הראית לנו את הדרך..לא מה לעשות, אלא איך לעשות. הדרך הנכונה תוביל לתוצאה הנכונה. הדגש על הצד הרך של הדברים, וההבנה כי האתגר שאנו מתמודדים איתו נובע מגורם רגשי, הצריכו דרכי פעולה שונות ממה שנקטנו לפני כן.

אני מודה שהייתי סקפטית בהתחלה, חשבנו שהיינו קשובים, חשבנו שנתנו אפילו יותר מדי תשומת לב, ואכן נתנו, אבל הבת שלנו היתה זקוקה לחיזוקים אחרים. התהליך היה קצר ממה שחשבנו, כי הכלים שנתת לנו היו מאוד יעילים ופתחו לנו ערוץ תקשורת אחר ונכון עם הבת שלנו. 

אנחנו לוקחים את הטיפים שלך איתנו הלאה לחיים!

אנחנו מודים לך מקרב לב על הליווי המקצועי, ההקשבה, התמיכה והשיחות בשעות המאוחרות של הלילה!

בהערכה רבה מאוד,

יעל ויניב כץ

יעל ויניב כץ

נלי היקרה,

איך אפשר להודות לאשת מקצוע שבזכותה החיים שלנו הרבה יותר טובים?
כמעט עד גיל שנתיים, ההרדמות של אמה, בתנו הקטנה, היו בלתי אפשריות.
כל ערב ישבנו לידה זמן רב ורק עם מגע יד שלנו הייתה נרדמת. כל לילה הייתה מתעוררת מספר פעמים.
ההרדמות הפכו מתישות ומתסכלות. הימים שלנו היו מלאי עייפות.
הגענו אלייך בעיניים טרוטות מעייפות ואת בחכמה שלך, בידע ובמקצועיות שלך הראית לנו את הדרך.
גרמת לנו להבין שהדרך לשינה טובה היא תקשורת טובה וכך אט אט צעדת אתנו יד ביד עד שהגענו
לרגע שבו הנחנו אותה במיטה אמרנו לילה טוב ויצאנו מהחדר.
בהמשך ידענו שצוות מנצח לא מחליפים וזמן לא רב לאחר מכן התחלנו לגמול אותה מטיטולים, וגם כאן,
העצות שנתת לנו עבדו כמו קסם ותוך זמן קצר אמה החליטה שהיא כבר לא צריכה טיטול- יום ולילה.

אז תודה- תודה על שהראית לנו את הדרך לתקשורת טובה יותר עם בתנו ושבזכות זה קיבלנו את
הערב שלנו חזרה, את שעות השינה בלילה וילדה גמולה מטיטולים.

את אדם מדהים, מעצים מלא נתינה, ידע, חכמה – תודה!!!

משפחת שבת

משפחת שבת

נלי יקרה,
מאיפה מתחילים להגיד תודה לאדם שבזכותו החיים שלך כל כך השתפרו?
אמה שלנו תכף בת 3. כל ערב עברנו איתה הרדמות מתישות שלקחו כמעט שעה. העייפות הגדולה גרמה לתסכול גדול.
ואז את הגעת! בסבלנות אין סופית יחד עם אסרטיביות הנעת אותנו להתחיל תהליך ללימוד הרדמות עצמאית.
עודדת, תמכת, נתת עצות פרקטיות ובעיקר גרמת לנו להאמין שזה אפשרי.
ואכן, הפירות הגיעו אחרי זמן לא רב וכיום לאחר סיפור ונשיקת לילה טוב היא נשכבת במיטה והולכת לישון לבד.
תודה על שהחזרת לנו את השפיות ואת הערבים לעצמנו, תודה על ליווי ותמיכה בלתי מתפשרים!!
בהערכה ענקית

משפחת שבת

נלי היקרה,
הגענו אליך אבודים וטרוטי עיניים ואת ברוגע וברוך תרגמת לנו את המתרחש ונתת לנו עצות זהב שעזרו לנו לקרוא ולהבין מה עובר על הילדה שלנו. אז תודה לך נלי. 
תודה על המקצועיות, האכפתיות, הרגישות, הסבלנות, הידע והיצירתיות.
החיים שלנו חזרו לשגרה הברוכה עם שינה מתוקה מתוקה לכל בני המשפחה.
בהערכה רבה, רותם, ליאור וגאיה

22 בינואר, 2018

לכל מאן דבאי.

הנדון: מכתב המלצה

כאשר התבקשתי לכתוב מכתב המלצה לאחר סיום ליווי משפחתי בין 4 חודשים עם נלי לא היה רגע של היסוס, כמובן זו הייתה הצלחה מעל כל הציפיות שלי ושל בעלי. אקדים ואספר, אנחנו זוג עם פעוט בן 3.2 שנים מאז ומתמיד לא ישן לילה שלם בלילה, עדיין הנקתי, ועד לפני מספר חודשים נכנס לישון איתנו במיטה וכן לא היה גמול מחיתולים. כל זה אם תוכלו להאמין נפתר בתוך זמן קצר שאנחנו מכירים את נלי. כמובן שהכל תהליך והגענו למצב שהיינו כבר מוכנים אליו. ברגע ששיחררנו בעקבות המלצות שקיבלנו והדרכה זה באמת קרה.

אחרי שיחת הטלפון וקבלת קצת רקע ,ניפגשנו עם נלי ושם תיאמנו את כל הציפיות של הליווי, המחיר וכו'. במפגש יכולנו לראות שלא באה אלינו בחורה טיפוסית עם אג'נדה וצלצולים אלא בן אדם שממש בא לעזור ורצה בכל רמח איבריו להציע לנו פתרונות חדשניות שלא חשבנו עליהן תחילה. בתום מפגש נפרדנו וסיכמנו שמתחילים כבר מאותו יום שישי- לישון במיטה לבד ולא של אמא ואבא. הכל התחיל שבעלי היה בחו"ל לשבוע ולא היה לי כוח לצאת בלילה להניק ולכן הכנסתי אותו איתי למיטה, אבל לא ידעתי שפתחתי פתח לבעייה עתידית. זה היה ממש חבלי לידה להוציא אותו מהמיטה ולהגיד לו "מהיום המיטה הוא של אמא ואבא ולא של דוידי" וזה מרגיש כל כך לפני הרבה זמן כשחושבים על זה אבל מדובר היה לפני כמה חודשים בודדים, דבר שלא הצלחנו לעשות בעצמנו מעל חצי שנה.

נלי ביקשה שנעדכן אותה במייל או וואטאפ אם לא שיחת טלפון יומית, כי בעלי ואני עובדים משרה מלאה והדבר האחרון ששנינו אוהבים לעשות הוא לדבר בטלפון בערב כשאנחנו עייפים. אז עדכונים שוטפים ביני ובינה ומאוחר יותר פשוט פתחתי קבוצה משולשת בוואטאפ שבעלי בעיקר עדכן. מעבר לנושאים שהעלנו בפגישה הראשונה נלי הייתה שם גם בדברים אחרים, כששיתפנו אותה על ההריון לפני שעוד שיתפנו את המשפחה, והיא אמרה שהיא הרגישה משהו שונה בדיווח וברוח הדברים שלי ידעתי שעשינו את הבחירה הטובה – שכן היה לנו רוח גבית תומכת גם שאחרים לא ידעו מה עובר עלינו.

השינוי הממש משמעותי היה בחופשה המשפחתית שטסנו לברלין. היינו חזקים לא הכנסנו אותו למיטה במלון, ישן בלול שהיה בחדר, אמנם התעורר מספר פעמיים בלילה אך בזכות ההדרכה והנחיות של נלי – חיבוק ודיבור מרגיע עברנו את הלילות הקשים. כאשר כתבתי לה, שלא יכולתי יותר להניק בגלל המצב החדש, נלי אמרה לי צריך לעשות חד וחלק הפסקה כדי לא לבלבל, ואכן בתוך החופשה הפעוט שלנו שינק מאז שנולד, יונק מומחה בדרישה ואף עם כניסה למערכת מוצקים עדיין החזיק, או האם זה יותר אני שהחזקתי. הקטן נגמל, והכל בגלל נלי וכוח הרצון שהכניסה בנו יותר בי להבין שדי נגמר הפרק הזה בחיים עד לתינוק הבא.

הפרידה מנלי בסוף התהליך הייתה סגירת מעגל, ואפילו בונוס שלא חשבנו עליו מהתחלה- גמילה מחיתולים גם בלילה. בזמן הליווי עשינו נסיון ונכשלנו, התעורר רטוב בוכה ועצבני. אבל תהליך הגמילה מחיתולים שהתחלנו לבד ביום, ואילו בלילה היסוסים ודחיות קיבל גושפנקא לאחר התייעצות וליווי של נלי.

 

תודה לך נלי יקרה מכל הלב.

למי שמחפש ליווי אמיתי, ישר וקשוב ההמלצה שלנו ליצור קשר עם נלי עוד היום.

כלים חשובים קיבלנו, למדנו הפנמנו ותמיד נוכל לחזור עוד ועוד גם בתינוק הבא.

 

בהערכה רבה,  גרג, אלונה ודוידי.

אין על נלי בעולם! אישה עם
סבלנות אין קץ! זמינה נאמנה קשובה וסופר רגישה.
עברנו איתה תהליך מדהים של מעבר מלינה משותפת למיטת מעבר, מעבר מהנקות בלתי פוסקות בלילה ללילות שינה רצופים של כולנו. וכל זה, תוך שמירה על כל מה שחשוב לנו ובלי "להפריע" לסדר הקבוע של הבית. לנלי יש פתרונות יצירתיים אמיתיים אשר מוכיחים את עצמם. אשמח להמליץ בפרטי לכל המעוניין!